Empty legs

Așa numitul “empty leg” este sectorul în care un avion privat zboară fără pasageri. Acest lucru se întâmplă atunci când o aeronavă lasă pasagerii la destinație și se întoarce acasă “goală” sau când zboară “goală” pentru a lua pasageri de pe un alt aeroport. Este perfect pentru călătoriile spontane sau urgente ,iar ofertele de preț pentru un astfel de sector sunt de neegalat.
Vreți să vedeți mai multe zboruri? Descărcați aplicația noastră pe telefonul mobil și începeți să călătoriți 

de_mini
DataDestinațiaJetLocuriPreț
28 Jun 2022 (Tuesday)PisaGenevaCitation CJ2+64.150€
29 Jun 2022 (Wednesday)PragueHamburgCitation XLS+64.190€
30 Jun 2022 (Thursday)SionNaplesCitation CJ1+45.090€
01 Jul 2022 (Friday)GenevaCannesLegacy 50084.690€
02 Jul 2022 (Saturday)AmsterdamIbizaCitation CJ366.990€
03 Jul 2022 (Sunday)DublinIbizaPhenom 30067.150€
04 Jul 2022 (Monday)LondonParisCitation XLS+63.990€
05 Jul 2022 (Tuesday)RomeIbizaPiaggio Avanti II66.750€
06 Jul 2022 (Wednesday)NaplesGenevaCitation CJ2+66.550€
07 Jul 2022 (Thursday)NiceDubrovnikCitation Bravo64.790€
07 Jul 2022 (Thursday)ColognePalmaCitation CJ267.290€
08 Jul 2022 (Friday)MunichNiceCitation Bravo64.350€
09 Jul 2022 (Saturday)GenevaCannesCitation Cj465.090€
09 Jul 2022 (Saturday)DortmundIbizaCitation CJ2+66.990€
10 Jul 2022 (Sunday)MunichBolzanoCitation Bravo63.590€
11 Jul 2022 (Monday)FigariSionCitation CJ2+63.990€
12 Jul 2022 (Tuesday)MilanFigariPremier IA63.050€
13 Jul 2022 (Wednesday)FigariGenevaCitation CJ2+64.590€
14 Jul 2022 (Thursday)LondonCannesCitation CJ264.950€
15 Jul 2022 (Friday)GenevaNiceCitation CJ2+64.190€
16 Jul 2022 (Saturday)ZurichMykonosCitation M2411.850€
21 Jul 2022 (Thursday)BerlinPalmaPremier IA69.390€
23 Jul 2022 (Saturday)MunichSplitCitation Bravo64.250€
24 Jul 2022 (Sunday)SionCopenhagenCitation CJ1+46.190€
28 Jul 2022 (Thursday)HamburgAmsterdamCitation XLS+63.690€
30 Jul 2022 (Saturday)DortmundPalmaCitation CJ2+66.690€
01 Aug 2022 (Monday)DortmundCannesCitation CJ2+64.890€
06 Aug 2022 (Saturday)MunichPalmaCitation XLS67.790€
10 Aug 2022 (Wednesday)MilanBarcelonaPremier IA64.490€
13 Aug 2022 (Saturday)MilanFigariPremier IA63.090€
14 Aug 2022 (Sunday)MilanPalmaPhenom 100E64.590€
Doriți să vedeți toate zborurile noastre?
Descărcați aplicația noastră pe telefon și
începeți să călătoriți!
Get it!
Sau folosiți calculatorul
de zbor
click aici